top of page

ILE KOSZTUJE NAPISANIE PRACY LICENCJACKIEJ?

Studenci zbliżający się do zakończenia studiów często poszukują wsparcia przy pisaniu pracy licencjackiej. Prace licencjackie pisane przez specjalistów są zwykle na wysokim poziomie, jednak koszt napisania pracy licencjackiej może wtedy przyprawić o ból głowy. Dlatego już same wzorce prac licencjackich cieszą się niemałym powodzeniem. Co dokładnie trzeba wiedzieć w tej kwestii?


Jaki jest cel pisania prac licencjackich?


Zanim przejdziemy do tego, ile kosztuje praca licencjacka, warto uświadomić sobie cel napisania pracy licencjackiej. Przede wszystkim ma ona sprawdzić umiejętności analityczne, badawcze i krytyczne studenta. Dla wielu studentów jest to jednak zbyt wcześnie pojawiający się etap i potrzebna jest np. pomoc w pisaniu pracy licencjackiej. Z zasady zajmują się tym promotorzy, jednak czasem termin napisania pracy jest zbyt krótki, abyśmy byli w stanie mu sprostać.


Pomoc w pisaniu pracy licencjackiej - kogo może dotyczyć?


Pomoc przy pisaniu pracy licencjackiej może dotyczyć większości studentów. W szczególności konieczność taką dostrzegają studenci kierunków ścisłych. W przyszłej pracy zawodowej nie będą potrzebować umiejętności pisania prac dyplomowych, lecz ukończenie pracy licencjackiej może być im niezbędne w uzyskaniu np. awansu. Prace oryginalne są wymagane w zasadzie na wszystkich uniwersytetach, w wyższych szkołach zawodowych oraz na innych uczelniach. Tego wymogu nie mają jedynie kierunki jednolite, czyli takie, które realizują tryb np. 5-letni, który kończy się pracą magisterską.


Ile kosztuje praca licencjacka? Od czego zależą ceny prac licencjackich?

Najdroższe z całą pewnością jest wykupienie pracy licencjackiej. Ceny prac dyplomowych napisanych od początku do końca przez osobę trzecią są szczególnie wysokie. Warto jednak rozważyć zlecenie pisania prac magisterskich, licencjackich i wszystkich innych ze względu na oszczędność czasu i wysoką jakość zakupionego tekstu.


Sprawdź również:


Czy warto pisać na wzór innej pracy licencjackiej?


Coraz większą popularnością cieszą się wzorce prac licencjackich, które zastępują wykupienie pracy licencjackiej napisanej przez inną osobę. Cennik wzorów prac jest wyraźnie korzystniejszy, jednak oznacza to też, że sami będziemy musieli ją napisać i uszczegółowić kluczowe elementy takie, jak plan pracy licencjackiej czy podstawowa bibliografia pracy licencjackiej. Pisanie wzorów prac to zdecydowanie bardziej czasochłonne rozwiązanie niż kompleksowa pomoc w pisaniu profesjonalnych redaktorów.


Czy warto postawić na wzorce prac dyplomowych? Czy warto postawić na kupno pracy, a może lepsza jest poprawa pracy?


Pisanie na podstawie wzorca to rozsądne rozwiązanie, gdyż wiąże się z gwarancją antyplagiatową, a także pozwala na uniknięcie oskarżeń o kupno pracy licencjackiej. Niektórzy nawet w tej kwestii decydują się na prace zaliczeniowe. Oczywiście, jest to dobre rozwiązanie, jeśli termin pisania pracy mamy rozsądnie długi. Napisanie standardowej pracy licencjackiej samodzielnie to czas około 3-6 miesięcy. Zlecona praca może być wykonana w ciągu kilku tygodni. Niezłym pomysłem jest też zakończenie pracy licencjackiej poprzez jej sprawdzenie. To osobna usługa, która również jest często wybierana.


Ile może wynieść cena napisania pracy? Jakich opłat za napisanie innej pracy można się spodziewać?


Cennik pisania prac jest bardzo zróżnicowany - zwykle ceny oryginalnych prac zaczynają się od kwoty 1000 złotych, jednak z łatwością mogą one dobić nawet do kilku tysięcy złotych. Na kupno pracy i jej koszt wpływa wiele czynników, w tym np. gwarancja antyplagiatowa. Większość prac licencjackich można wycenić na konkretną kwotę dopiero po uwzględnieniu następujących czynników:


  • Ilość stron - docelowa objętość pracy jest kluczowa jeśli chodzi o zamówienie pracy licencjackiej;

  • Skomplikowanie tematu - koszt pracy licencjackiej będzie zdecydowanie większy w przypadku pracy dotyczącej skomplikowane, trudnego zagadnienia. Inne ceny będzie miała praca licencjacka oparta o głębokie badania, a inne stosunkowo prosta tematycznie.

  • Rodzaj badań - prace licencjackie pisane bez badań w zasadzie nie istnieją - o ile przeglądanie powszechnie dostępnych źródeł jest prostsze, o tyle zrobienie np. ankiet, wywiadów i innych badań jest już kosztowne. To zaś wpływa na to, ile kosztuje praca licencjacka.

  • Wymogi uczelni - każda uczelnia ma inne oczekiwania na ten ważny etap studiów, jakim jest zakończenie napisania pracy licencjackiej. Na koszt wpływają standardy na jakich opiera się gwarancja antyplagiatowa, wymogi dotyczące formatowania pracy oraz wszelkie wymogi formalne.


Istotne jest również to, jakie doświadczenie ma osoba pisząca. Ekspert, który napisał wiele prac ma wyższe ceny prac licencjackich. Zakończenie napisania pracy przez nowopiszącego jest tańsze. Podobnie też na cenę wpływa termin napisania pracy - przy krótszym terminie stawki mogą być zdecydowanie wyższe.


A co jeśli potrzebna jest mi pomoc w pisaniu pracy dyplomowej?

Masz więcej pytań? Nie wahaj się. Zapraszamy do kontaktu.


tel.: 733-499-991 biuro@piszemy-opracowania.pl

42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page